Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee
Laos hetkel 12 349 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Flint Kaubandus OÜ

Täna tuntud OÜ Flint Kaubandus alustas tööd 13.05.1993 aastal AS Flint nime all, tegutsedes esialgu vaid põllutöömasinate varuosade müügiga. 1997. aastast jätkab AS Flint tegevust OÜ Flint Kaubandus nime all.

04.12.2006 avasime Kõos uue kauplus, -hoolduskeskuse. Aastate jooksul on firmast välja kujunenud professionaalne masinate ja varuosade pakkuja. Pakume nii vene, kui lääne tehnikat, samuti laias sortimendis varuosasid.

Kaupa saab firmast osta helistades,meid kaupluses külastades või tellimiskeskusest tellides.


Kaupa saab meilt osta telefoni teel, kauplust külastades või tellimiskeskusest tellides. Kauba kättetoimetamine toimub üldjuhul juba järgmise päeva hommikul Omniva kulleriga või mõne muu Teile sobiliku teenuse kaudu. Meie eesmärk on kliente nõustada ja leida neile kõige sobivamad lahendused.

Üldinfo

Aadress Kõo küla, Põhja-Sakala vald, 70501, Viljandi maakond
Telefon: (+372) 4355 111
Mobiil: (+372) 524 3052
E-mail: info@flint.ee

Avatud:
E-R 8-17
L-P Suletud


LIITU MEIEGA FACEBOOK‘IS

Meeskond

Jaan Sihv JUHATAJA Tel: +372 435 5112
MOB: +372 504 3052
E-mail: jaan@flint.ee
Sivar Mändul TRAKTORITE, NIIDUKITE, ATV-de MÜÜK Tel: +372 797 6064
MOB: +372 5635 8972
E-mail: sivar@flint.ee
Andres Henk KOMBAINIDE, HAAGISTE, PRITSIDE, SÖÖDAMIKSERITE MÜÜK Tel: +372 797 6064
MOB: +372 523 1778
E-mail: andres@flint.ee
Kristo Kuusk VARUOSADE JA TARVIKUTE Hulgimüük Tel: +372 435 5114
MOB: +372 517 7536
E-mail: kristo@flint.ee
Kersti Kuusk VARUOSADE JA TARVIKUTE MÜÜGIKORRALDUS INTERNETIS (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL) E-mail: kersti@flint.ee
Mari-Liis Guske ASSISTENT Tel: +372 435 5115
MOB: +372 5786 2410
E-mail: mariliis@flint.ee
Jaanus Teppo Klienditeenindaja, TYM TRAKTORITE VARUOSADE MÜÜK Tel: +372 435 5111
MOB: +372 524 3052
E-mail: jaanus@flint.ee
Taavi Rohtsalu KLIENDITEENINDAJA Tel: +372 435 5111
MOB: +372 524 3052
E-mail: taavi@flint.ee