Silorull @ Flint kaubandus
Laos hetkel 12 471 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 52 43 052 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Silorull

Küsi pakkumist

Tehniline info

Töölaius               3000mm
Läbimõõt             820mm
Tühimass             1700kg
Lisamass (kui täita rull veega)      +1500kg
Võimalik lisada raskusi    kuni 200 kg
Hüdronihutus
Hüdrosilindri nihe            1125mm
Platrattad külgedel
Transport tuled
Kolme punkti kinnitus

Silorulli töölaius on 3 meetrit ja rulli enda läbimõõt on 820 mm. Need mõõdud tagavad silos piisavalt suure survejõu ja suruvad haljasmassi kvaliteetselt kokku. Rulli trumlit juhitakse hüdrauliliselt mõlemas suunas. See lahendus võimaldab ligipääsu mistahes siloaugu seinale ja silo tihendamist kogu laiuse ulatuses. Külgedele paigaldatud spetsiaalsed rattad veerevad õrnalt üle seina pinna ega kahjusta nii silorulli metallkonstruktsiooni kui ka kaeviku enda seinu.
 
Oluline on mainida, et silorullikute ketaste läbimõõt on lausa 1140 mm. Need kettad tihendavad silo ja võimaldavad loomasööta paremini kokku suruda.

Miks on silo parem rulliga tihendada?
 
Silo saadakse hakitud rohu või maisi massi kääritamisel. Suurem osa rohusilo toodetakse püsi- ja üheaastastelt rohumaadelt. See protsess toimub anaeroobsetes (hapnikuvabades) tingimustes, kus taimedes olev suhkur kääritatakse mikroorganismide tegevuse tõttu orgaanilisteks hapeteks, millest olulisim on piimhape. Korraliku käärimisprotsessi tagamiseks ja hea silo saamiseks tuleb kinni pidada järgmistest põhielementidest: sileeritava massi õige niiskus, piisav suhkrusisaldus taimedes. Hea sööda põhikriteeriumiks on aga kiire anaeroobsete tingimuste loomine, mis on lõikemassi ja tihenduse täiuslik kokkusurumine.
 
Silorull - suurepärane seade rohelise massi kvaliteetseks ja tihedaks tihendamiseks. Silorulli tühimass on 1700 kg ja veekoormus kuni 3200 kg.


 

Videod