Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee
Laos hetkel 13 030 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Maschio DRACULA

Küsi pakkumist

Tehniline info

Maschio DRACULA on universaalne kultivaator, mis valmistab mulla pinna ette ühe töökäiguga. Kultivaatorit on valikus kahe töölaiusega 430cm(280-360hj) ja 630cm(330-550hj). Tänu hüdrauliliselt juhitavatele tiibadele on transpordi laius ainult 300cm koos suurte transpordi ratastega muudab masina väga mobiilseks ja lihtsasti transporditavaks. Dracula koosneb 4 erinevast tööorgani sektsioonist mille töösügavust on 5-30cm. Tutvu Maschio Gaspardo toodetega virtuaaltuuril, vajuta antud lingile https://my.matterport.com/show/?m=nzTTBw7eWV9  
Esimene tsoon koosneb 610 diameetriga purustus ketastes, mis on peenestavad allesjäänud taimejäänused ja segavad selle pinnapealse mullaga (kuni 15cm). Kettad on kinnitatud C vedruga mis on 360kraadi liikuvad ja vastupidavamad suurtele kividele (vedrustus maa -20cm). Sirge vedru kuju on taimsete jäänuste ummistuste vastu kindlam ja laseb ka suure materjali kergesti läbi. Ketaste kinnitusel on kasutatud hooldusvabu kahe kuulireaga laagreid.  

Teine tsoon koosneb sügavkobesti piidest mille töösügavus on kuni 30cm. Sügavkobesti pii ots koosneb 310mm laiast tiibadega pii otsast, mille peal on 80mm vanadium terasest kulumis kate ning kumer pii deflector mulla paremaks segamiseks. Igal piil on vedrukaitse, mis tagab kivistes ja rasketes tigimustes masinaga töö jätkamise. Vedrukaitse koosneb 2-st vedrust vastusurvega kuni 700kg mille tulemusena taastab ja hoiab pii peale kivi või takistusest möödumist õige töösügavuse.    

Kolmas tsoon koosneb 510mm tasandus ketastest. Parima tulemuse ja siledama põllupinna saamiseks on ketaste tsooni töösügavus hüdrauliselt eraldi muudetav traktori kabiinist. Iga ketta paar on kinnitatud 4 kummileevendiga raami külge. Äärmistel kettastel on ründenurga muutmise võimalus.     

Neljas tsoon koosneb 600mm diameetriga tihendusrullist. Tihendusrulli töösügavus on muudetav hüdrauliliselt, paralleelselt tasandusketastega. Universaalne pakker rull sobib hästi iga mulla tüübiga. Tänu rullipuhastajale, mis ei lase niiskel mullal koguneda ja ummistada tihendus rulli saab masinaga töötada ka märgades tingimustes.