Laos hetkel 12 473 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 52 43 052 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Flint Kaubandus OÜ

OÜ Flint Kaubandus alustas tööd 13.05.1993 aastal AS Flint nime all. Aastate jooksul on firmast välja kujunenud professionaalne masinate ja varuosade pakkuja. Müüme lääne, kui ka vene tehnikat (traktorid, kombainid, taimekaitsepritsid, haagised, niidukid, mullafreesid, jm), samuti laias sortimendis varuosasid (Väderstad, Kverneland, Amazone, Lemken, Claas, John Deere, New Holland, jm).

Kaupa saab meilt osta kauplust külastades või tellimiskeskusest tellides. Kauba kättetoimetamine toimub üldjuhul juba järgmise päeva hommikul Omniva kulleriga või mõne muu Teile sobiliku teenuse kaudu. Meie eesmärk on kliente nõustada ja leida neile kõige sobivamad lahendused.

Üldinfo

Aadress Kõo küla, Põhja-Sakala vald, 70501, Viljandi maakond
Mobiil: (+372) 5343 5052; (+372) 524 3052
E-mail: info@flint.ee

Avatud:
E- R 8:30-17
L-P Suletud


LIITU MEIEGA FACEBOOK‘IS

Meeskond

Jaan Sihv JUHATAJA MOB: +372 504 3052
E-mail: jaan@flint.ee
Kersti Kuusk JUHIABI / ASSISTENT MOB: +372 5786 2410
E-mail: kersti@flint.ee
Rando Teder Tehnika müügiesindaja MOB: +372 5635 8972
E-mail: rando@flint.ee
Kristo Kuusk VARUOSADE JA TARVIKUTE Müügijuht Hulgikliendi teenindus E-mail: kristo@flint.ee
Kuno Kütt Varuosade müügiesindaja MOB: +372 5343 5052
E-mail: kuno@flint.ee
Erle Kütsar VARUOSADE MÜÜGIESINDAJA E-mail: erle@flint.ee