Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee
Laos hetkel 11 921 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Flint Kaubandus OÜ

OÜ Flint Kaubandus alustas tööd 13.05.1993 aastal AS Flint nime all. Aastate jooksul on firmast välja kujunenud professionaalne masinate ja varuosade pakkuja. Pakume nii vene, kui lääne tehnikat (traktorid, kombainid, taimekaitsepritsid, haagised, niidukid, mullafreesid, jm), samuti laias sortimendis varuosasid (Väderstad, Kverneland, Amazone, Lemken, Claas, John Deer, New Holland, jm).

Kaupa saab meilt osta kauplust külastades või tellimiskeskusest tellides. Kauba kättetoimetamine toimub üldjuhul juba järgmise päeva hommikul Omniva kulleriga või mõne muu Teile sobiliku teenuse kaudu. Meie eesmärk on kliente nõustada ja leida neile kõige sobivamad lahendused.

Üldinfo

Aadress Kõo küla, Põhja-Sakala vald, 70501, Viljandi maakond
Telefon: (+372) 4355 111
Mobiil: (+372) 524 3052
E-mail: info@flint.ee

Avatud:
E-R 8-17
L-P Suletud


LIITU MEIEGA FACEBOOK‘IS

Meeskond

Jaan Sihv JUHATAJA KOMBAINIDE, HAAGISTE, PRITSIDE, SÖÖDAMIKSERITE MÜÜK Tel: +372 435 5112
MOB: +372 504 3052
E-mail: jaan@flint.ee
Kersti Kuusk JUHIABI / ASSISTENT Tel: +372 435 5115
E-mail: kersti@flint.ee
Andres Henk TRAKTORITE JA LISASEADMETE MÜÜK Tel: +372 797 6064
MOB: +372 5635 8972
E-mail: andres@flint.ee
Kristo Kuusk VARUOSADE JA TARVIKUTE Hulgimüük Tel: +372 435 5114
MOB: +372 517 7536
E-mail: kristo@flint.ee
Jaanus Teppo Klienditeenindaja, TYM TRAKTORITE VARUOSADE MÜÜK Tel: +372 435 5111
MOB: +372 524 3052
E-mail: jaanus@flint.ee
Kirsty Hannus KLIENDITEENINDAJA Tel: +372 435 5111
MOB: +372 524 3052
E-mail: kirsty@flint.ee